Приватний дитячий садок на Оболоні – Smarty's

Приватний дитячий садок на Оболоні – Smarty's – це заняття та ігри, що розвивають, улюблені дітьми вихователі,
здорове та смачне харчування, цікаві майстер-класи та захоплюючі заходи.

Чому батьки обирають приватний дошкільний заклад Smarty's

Сучасний приватний дитячий садок Smarty's (Смартіс) – це новий якісний рівень серед приватних дошкільних закладів. Ось лише дещиця того, за що полюбите нас і ви.

Невеликі групи

Кожен вихованець отримає стільки уваги та турботи, скільки необхідно саме йому, а батьки – всю інформацію про розвиток, успіхи та досягнення свого малюка.

Індивідуальний підхід до кожної дитини

Завдяки тому, що діти перебувають у невеликих групах, нашим вихователям та педагогам переставляється ще більше можливостей перейнятися внутрішнім світом кожної дитини, знаходити їхні таланти та інтереси, а тому зможуть якісніше адаптувати програму розвитку кожного вихованця окремо.

Здоров'я дітей

Збереження та зміцнення здоров'я – пріоритет у нашій роботі. Смачне збалансоване сертифіковане харчування, дотримання гігієни, прогулянки та спортивні заняття на свіжому повітрі (на майданчику з власним виходом з приміщення садка), необхідне рухове навантаження, регулярне прибирання, знезараження та провітрювання приміщень.

Безпека

Огороджений дитячий майданчик, професійні вихователі та педагоги, пильність фахівців охоронного агентства, гіпоалергенні предмети та іграшки, чисті та провітрювані приміщення, якісна захищена електропроводка, відеоспостереження.

Відеоспостереження

Приміщення центру обладнані відеокамерами. Доступ до онлайн-трансляції отримують усі батьки вихованців.

Доступна вартість

SMARTY'S робить якісне – можливим!

Чому діти люблять Smarty's

Цікаво

Ми використовуємо всі свої ресурси та уяву, щоб діти ніколи не нудьгували. Для кожної групи ми створюємо захоплюючу програму з урахуванням особливостей конкретних дітей.

Весело

Туга і смуток?! Це не про нас! Дітям просто ніколи буде нудьгувати! Море дитячих посмішок та щирого сміху, участь у казках, фіфах та історіях, польоти в космос та вирішення цікавих завдань…

Затишно, як удома

Ми створили максимально комфортні умови та обстановку, наближену до домашньої. Формування маленьких груп (до 10 осіб) дозволяє вихователям приділяти кожному достатньо уваги – всі діти відчувають любов, турботу та безпеку.

Смачно

Хто сказав, що корисне не може бути смачним? Готові страви нам постачає кейтерингова компанія з багаторічним досвідом та бездоганною репутацією. Діти у захваті, у захваті й ми!

Розвиток дитини в дитячому центрі Smarty's

Вихованці центру працюють за інтегрованою освітньою програмою та доповнюють її зміст інтелектуальними, естетичними, творчими та фізкультурними елементами. Під час занять використовуються найуспішніші елементи світових методик та авторських, перевірених часом, розробок, що дозволяє отримувати високі результати у розвитку та навчанні.

Ось лише основні напрямки розвиваючої програми Smarty's:

  • Розвиток мови;
  • Математика з елементами логіки, ментальна арифметика;
  • Англійська мова з носієм мови;
  • Музичне мистецтво;
  • Наукові дослідження – важлива частина пізнання навколишнього світу, адже діти повинні розуміти, як влаштована наша планета;
  • Спорт – командні ігри, сенсорний розвиток, тренування вестибулярного апарату, розуміння важливості правил та виконання порад тренера;
  • Конструювання за допомогою LEGO – на цих заняттях хлопчики та дівчата однаково захоплені процесом, під час гри вони розвивають абстрактне мислення та дрібну моторику рук, навчаються взаємодіяти у команді;
  • Заняття, спрямовані на соціалізацію – навчання правил етикету та загальних норм етики;
  • Йога – найкращий метод для гармонійного фізичного та духовного розвитку.

Smarty's - це успіх!

Колектив дитячого центру «Смартіс» допомагає малюкам рости вільними, успішними, впевненими у собі.
Одна з наших головних цілей це допомогти кожній дитині розкрити її таланти та реалізувати природний потенціал.

Хочете дізнатися більше або побачити на власні очі?
Запишіться на екскурсію приватним дитячим садком
або зв'яжіться з нами!

Приватний дитячий центр Smarty's - це щасливе дитинство для ваших дітей.

Вже скоро тут буде ваш особистий кабінет!